Facebook Reklamları

Facebook Reklamları :
Facebook'ta Reklam Vererek  1 milyardan fazla insana ulaşabilirsiniz. ürün , hizmet ve tanıtımı yapmak istediğiniz içerikleri,  var ise facebook'a entegre olmuş siteniz üzerinden yapabileceğiniz gibi direk olarak facebook sayfanız veya profiliniz üzerinden yapabilirsiniz.
 
Facebook Marka Tanıtımı :
Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve markanıza hayranlığı arttırmak için kapsamlı hedefler yapabileceğiniz Facebook reklamlarını kullanabilirsiniz. Neyin tanıtımını yapacağınıza karar verdikten sonra doğru kişi hedeflemesiyle ilgi çekici reklamlar hazırlayarak marka veya ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı oluyoruz.
 
İşletmeler için pazarlama çözümü sunan Facebook'ta, çok geniş hedef kitlesi yerine daha odaklı hedeflerle avantaj yakalayabilirsiniz. Coğrafi konum, yaş, cinsiyet, ilgi alanı ve diğer filtrelemeler ile doğru hedef kitlenizi bulmanıza yardımcı oluyoruz.
 
Facebook sizin için iyi bir trafik kaynağı olabilir. Facebook sayfasında sağ üst köşedeki reklamınızın etkileyici görüntüsü ile sosyal medya kullanıcılarının ürününüzü tanımasını sağlayabilirsiniz.
 
Facebook Etkinlik Düzenleme :
Yeni konserler, mesajlar, doğum günleri, partiler, siteler, ticaret, bildirileriniz mi var ? Bu kampanyalarınızı geniş topluluklara etkinlik düzenleyerek duyurmayı hiç denediniz mi ? 
 
Bir etkinliğin en önemli aşaması etkinliğin oluşturulmasından da öte, duyurulması. Yeterli kişiye ulaşmış etkinlik duyurusu, etkinliğin yapısını da belirler. İşte bu nedenle sizlere etkinlik düzenleyebilir, var olan etkinliklerinizin katılım miktarını arttırabiliriz.
 
1. Adım: Facebook Sayfanızı oluşturun
 
Facebook'taki her şey Sayfanızla başlar. Bir Sayfa oluşturun. Sayfanızı kullanarak müşterilerinizle basit ve ücretsiz bir şekilde iletişime geçin.
 
2. Adım: İnsanlarla bağlantı kurun
 
İnsanların Sayfanızı beğenmelerini sağlayın. Birkaç reklam oluşturun ve kullanıcıları konumlarına, demografik bilgilerine ve ilgi alanlarına göre hedefleyin.
 
3. Adım: Kaliteli içeriklere etkileşime geçin
 
Müşterileriniz ve müşterilerinizin arkadaşlarıyla etkileşime geçmek için kaliteli güncellemeler paylaşın ve reklamlarla güncellemelerinizin tanıtımını yapın.
 
Facebook’ta Reklam Vermenin Şimdi Tam Zamanı!
 
Facebook'ta Reklam Vererek 
1 milyardan fazla insana ulaşabilirsiniz.
 
Kurumsal Ticaret olarak, sizin için doğru olanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacağız.
 

İletişim

Krea Medya : 0 850 340 45 47 | 0 216 330 85 88


(©)Copyright 2006- 2022 Tüm Hakları Saklıdır| Yasal Bilgilendirme | Gizlilik Söleşmesi
Facebook Reklamları