Google AdWords Reklamları

İşletmenize daha fazla müşteri kazandırın: 
 
Google'da ve reklamcılık ağımızda arama yapan kişiler için reklam yayınlayın. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında çevrimiçi olarak bilgi arayan kişilere ulaşın.
 
Maliyetleri kolaylıkla kontrol edin - yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yapın  
 
Reklam vermek isteyenler veya sitesinizi beklemeden ilk sayfada görmek isteyenler için en iyi çözüm google AdWords.
 
AdWords ile internet kullanıcılarına belirli ürünler ya da hizmetler hakkında bilgi aradıkları sırada ulaşıp, ilgili ziyaretçileri sunduğunuz ürünlere ya da hizmetlere yöneltebilirsiniz. AdWords'ün tıklamabaşı maliyet tabanlı fiyatlandırması ile, yalnızca reklamınıza tıklandığında ödeme yaparsınız ve böylece masraflarınızı kontrol altında tutmanız kolaylaşır.
 
Google AdWords'ün size sundukları:
 
Hedeflenen erişim
Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Hatta, Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyorsanız, AdWords, Google'da yeni kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.
 
Daha fazla denetim
İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok reklam biçimini görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızı belirli dillere ve coğrafi bölgelere hedefleyebilirsiniz.
 
Ölçülebilir değer
Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle yalnızca reklamlarınız tıklandığında borçlandırılırsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.
 
Google Adwords ile
 
Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun.

İletişim

Krea Medya : 0 850 340 45 47 | 0 216 330 85 88


(©)Copyright 2006- 2022 Tüm Hakları Saklıdır| Yasal Bilgilendirme | Gizlilik Söleşmesi
Google AdWords Reklamları