Youtube Reklamları

YouTube video reklamlarıyla işinizi büyütün
 
Mesajınızı, video reklamlarla doğru kişilere, doğru zamanda verin. Her işletmenin YouTube'da ulaşabileceği bir kitle mutlaka vardır.
 
Neden işe yarar?
Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebileceğinizi biliyor muydunuz?
 
Sadece video reklamınız izlendiğinde para ödersiniz
 
Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.
 
İdeal müşterinize ulaşın
 
Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul'da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar.
 
Reklamlarınızı çeşitli cihazlarda yayınlayın
 
Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube'daki tüm görüntülemelerin %25'i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.
 
Performansınızı inceleyin
YouTube'un ücretsiz Analytics aracı, reklamlarınızı kimlerin izlediğini ve bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenmenize yardımcı olur.
 
Takip oluşturun
Reklamlarınız; video paylaşımlarını ve yeni kanal aboneliklerini artırarak müşterilerinizle iletişim kurma fırsatı yaratır.

İletişim

Krea Medya : 0 850 340 45 47 | 0 216 330 85 88


(©)Copyright 2006- 2022 Tüm Hakları Saklıdır| Yasal Bilgilendirme | Gizlilik Söleşmesi
Youtube Reklamları